Theme Option

Theme
2
Box-Layout
Background color
Menu Sticky
https://artporte.com.ua/image/catalog/themevolty/pageloader/ttv_loading.gif

ТМ ARTPORTE


Протягом багатьох років компанія ООО «Артіль» ЛТД є  надійним партнером  виробників меблів та дверей,  ми завжди слідкуємо за трендами в деревообробній галузі, і саме для вас  привозимо найсучасніші  матеріали для виробництва та створили нові колекціі дверей ТМ ARTPORTE.
ТМ ARTPORTE уважна до побажань клієнтів і докладає зусиль, щоб задовільнити кожну мрію своїх шанувальників. За останні роки в Україні набули великої популярності двері прихованого монтажу під фарбування. І це логічно. Адже саме такий продукт дає найбільші можливості варіативності кольорових рішень в інтер’єрі і їх подальших коригувань. 

Колекція міжкімнатних дверей ARTTREND є відповіддю на часті запити наших клієнтів  і покликана наповнити Ваше помешкання особливим шармом дизайнерських ідей. А підвищені вимоги нашого виробництва до якості і довговічності дверей, лише надає додаткової впевненості у вірності вибору.  Двері прихованого монтажу зайняли на ринку впевнену нішу та покохалися багатьом клієнтам. Така ж сама ситуація з ПВХ-покриттями від ARTVINIL, їх обирають клієнти і рекомендують дизайнерські студії до меблів та дверей.

Наші клієнти радісно зустріли нову колекцію щитових дверей ARTALUMO. Адже тут поєднано все найсучасніше. Щитові полотна покриваються трендовими декорами, що доступні у ПВХ-покриттях, а алюмінієвий торець дверей лише підкреслює їх особливість. Поєднання кольорів, алюмінієвого торця і коробу прихованого монтажу створює справжнє інтер’єрне рішення, що покликано збагачувати вигляд домівок і радувати своїх шанувальників не один рік.

Популярна колекція міжкімнатних царгових дверей ARTCITY вже знайшла шанувальників у різних куточках країни. Дверні полотна покриті якісною ПВХ-плівкою ARTVINIL та виготовлені з повнотілого соснового брусу, покликані створювати затишок в оселях і бездоганний інтер'єр.

Елегантне виконання полотен колекції ARTLUX додає родзинки оригінальності в інтер'єр помешкання. Витончені риси елементів дверей, тотожний натуральному шпону малюнок ПВХ-плівки ARTVINIL підкреслює особливий дизайн колекції. А перевірений часом і ринком сосновий каркас стойових полотен   завжди додає впевненості у довговічності виробу.

ARTLINE є вимогою сучасних міст. Все більше клієнтів обирають щитові двері до свого інтер’єру. Бренд міжкімнатних дверей ARTPORTE покликаний задовольнити потреби покупців, як по ціні,  так і по якості продукту. При цьому, взявши за основу бездоганність дизайну дверей і їх покриття. Колекція дверей ARTLINE комплектується телескопічною коробкою і уподобаними голосами покупців декорами якісного ПВХ-покриття. Тут кожен знайде тон настрою і дизайнерських вподобань.

Слідкуючи за світовими тенденціями у виробництві міжкімнатних дверей і про, ми створили колекцію щитових дверей ARTDECO.  Виконана у бездоганному стилі та доповнена проривними європейськими декорами ПВХ-покриття, вона покликана задовольнити попит вимогливих клієнтів до інтер’єрних рішень.  Саме для ARTDECO ми розробили визнану у всьому світі компланарну коробку. За її допомогою буде підкреслено особливість і витонченість Вашого інтер’єру. А палітра кольорів доступних у колекції ARTDECO додасть простору відчуття екологічності та наповненості ідей.

Рекомендуємо сучасний дизайн у студії  Полякової Наталі

Сайт:   Polyakova.biz